Svastalica
Dobro dosli,gost.
Da bi ste videli ostatak foruma,molimo registrujte se.
Hvala unapred.
Administracija SVASTALICE <3
Svastalica
Dobro dosli,gost.
Da bi ste videli ostatak foruma,molimo registrujte se.
Hvala unapred.
Administracija SVASTALICE <3
Svastalica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svastalica

Dobro doshli na SWASHTALICU. Owo je forum za swe koji wole da se zabawljaju i razmenjuju mishljenja sa drugim ljudima. Zhelimo wam lep borawak! ^^
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Solarijum Da ili Ne

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mallena
.:Novi clan:.
.:Novi clan:.
Mallena


Datum upisa : 28.07.2009
Broj poruka : 29

Solarijum Da ili Ne Empty
PočaljiNaslov: Solarijum Da ili Ne   Solarijum Da ili Ne I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 4:26 pm

Hajde da vas cujemo
Da li ste ljubitelj kvarcovanja po raznim salonima ili je ipak suncanje na plazi vas drazi izbor?
Sta mislite da li je solarijum uopste zdrav po vasu kozu?
Solarijum Da ili Ne 989414
Nazad na vrh Ići dole
..::Pikachu::..
.:Administrator:.
.:Administrator:.
..::Pikachu::..


Godina : 27
Datum upisa : 22.07.2009
Broj poruka : 182
Lokacija : ~>>SBC

Solarijum Da ili Ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Solarijum Da ili Ne   Solarijum Da ili Ne I_icon_minitimeČet Jul 30, 2009 7:04 am

Nisam nikad bila u solarijumu i ne planiram bez obzira shto me tata zeza da cje me pojesti mishewi kad me wide jer sam bela ko sir..
Wolim swoju BELU boju i necju da je menjam...ak se nekome ne swidja ne mora da me gleda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://svastalica.serbianforum.info
~Brana~
.:Pocetnik:.
.:Pocetnik:.
~Brana~


Godina : 33
Datum upisa : 29.07.2009
Broj poruka : 74
Lokacija : ♥ Becej ♥

Solarijum Da ili Ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Solarijum Da ili Ne   Solarijum Da ili Ne I_icon_minitimeČet Jul 30, 2009 1:13 pm

Hmmm....Pa meni je dosta tesko da pocrnim...Da bih malo dobila boju potrebno mi je par sati po najvecem suncu,a u solarijumu samo 10 minuta...Nije zdravo ni jedno ni drugo,ali mislim da je za mene mnogo bolje da lezim u solarijumu po 10 minuta svaki 3. dan a uz to uopste ne pocrvenim,nego samo crnim i bez kreme...Nego da lezim satima na vrelom suncu,uz cega posle toga i izgorim bez obzira da li se namazem kremom sa faktorom 48 ili bilo kojom drugom,imam vrtoglavice,mucnine..itd...Tako da biram solarijum...
Nazad na vrh Ići dole
makilika
.:Moderator:.
.:Moderator:.
makilika


Godina : 30
Datum upisa : 22.07.2009
Broj poruka : 233
Lokacija : tu i tamo... :D

Solarijum Da ili Ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Solarijum Da ili Ne   Solarijum Da ili Ne I_icon_minitimePet Jul 31, 2009 4:01 pm

Weoma brzo pocrnim...dowoljan mi je jedan dan na bazenu i izgledam kao da sam bila na moru....a boja mi jako dugo spada.... Very Happy
al ja sam se prosle godine naprawila pametna i otisla u solarijum...i posle nedelju dana pojawile su mi se nege pegice po telu...def mi neodgowara...nez sta je bilo...i dan danas imam te pegice koje me wrlo nerwiraju...glasam za suncanje na plazi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://svastalica.serbianforum.info/forum.htm
Sponsored content





Solarijum Da ili Ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Solarijum Da ili Ne   Solarijum Da ili Ne I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Solarijum Da ili Ne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Svastalica :: Lepota & Moda :: Lepota & Moda-
Skoči na: